معرفی پروژه

بازار بزرگ صوراسرافیل
بازار بزرگ صوراسرافیل در قلب اقتصادی ایران، بازار بزرگ تهران (خیابان صوراسرافیل)، در زمینی به مساحت ۴۹۱۱ مترمربع در شش طبقه به مساحت ۲۸۰۰۰ مترمربع با امکانات ۶ دستگاه پله‌برقی، ۵  دستگاه آسانسور بین طبقات، بخش‌های مختلفی را به صورت مجزا در خود تعبیه نموده که به شرح ذیل می‌باشد: 

  • طبقه دوم: رستوران و فود کورت در دو بخش مسقف و روباز به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع 
  • طبقه اول: دارای ۱۰۰ واحد بنکداران و فروشندگان طلا و جواهر 
  •  طبقه همکف: دارای ۱۰۰ واحد تجاری جهت فعالیت صنف پوشاک (مردانه و زنانه) 
  • طبقه ۱- : دارای ۱۰۰ واحد تجاری جهت فعالیت صنف پوشاک (مردانه و زنانه) و سازندگان طلا 
  • طبقه ۲- : پارکینگ با ظرفیت ۱۰۰ واحد پارکینگ 
  • طبقه ۳- : فضایی به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع با دیوارهای بتنی مسلح جهت احداث صندوق امانات و پارکینگ

کلیه واحدها با سند ملکیت شش دانگ واگذار و برای هر مغازه سند تک‌برگی ارائه می‌گردد. از دیگر ویژگی‌های این بازار امکانات رفاهی مختلف، برق اضطراری، سیستم تهویه هوای مطبوع(هواساز)، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، انواع رستوران می‌باشد. با قرار گرفتن بازار بزرگ صوراسرافیل مابین دوایستگاه مترو امام خمینی و خیام و پایانه اتوبوس‌رانی فیاض‌بخش دسترسی به این مجموعه بسیار آسان و مناسب می‌باشد.

نمای ساختمان
نمای بازار بزرگ صوراسرافیل با توجه به اصول معماری و نقوش هندسی ایرانی و همچنین هماهنگ با بافت منطقه و برابر با استانداردهای جهانی طراحی شده و در دست اجرا می‌باشد. در طراحی این نما از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شده است و طراح سعی نموده تلفیق مناسبی از معماری ایرانی و معماری مدرن را به نمایش بگذارد.

فود کورت روی بام
فودکورت بازار بزرگ صوراسرافیل در طبقه دوم بازار، بر روی بام، در فضایی مطبوع و دلباز طراحی و اجرا می‌شود. این فودکورت شامل رستوران‌هایی متنوع می‌باشد که انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را با بالاترین کیفیت سرو خواهند کرد.

 


بازار طلا و جواهرات
بازار طلافروشان و بنکداران طلا و جواهر در طبقه اول مجموعه، در محیطی کاملا امن و زیبا مطابق با استانداردهای ایمنی اتحادیه طلا و جواهر و اداره اماکن و با بکارگیری ایده‌های نوین در طراحی شکل گرفته است تا ارائه‌دهنده بهترین خدمات به مالکین و فروشندگان و همچنین خریداران محترم باشد.

  


بازار پوشاک رسمی مردانه و زنانه
طبقه همکف و نیمی از طبقه زیرزمین ۱- مجموعه به عرضه لباس‌های رسمی مردانه و زنانه اختصاص یافته است. تولیدکنندگان و فروشندگان البسه در این بازار ارائه‌کننده شیک‌ترین لباس‌های رسمی با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت در فضایی دلچسب و آرام می‌باشند.

  


صندوق امانات
فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع، محصور و مسلح شده با دیوارهای بتنی برابر با استانداردهای بین‌المللی و مقررات بانک مرکزی در حجم‌های متفاوت در طبقه ۳- مجتمع در نظر گرفته شده و در اختیار و نظارت بانک عامل جهت ارائه خدمات به عموم، علی‌الخصوص فعالان بازار طلا و جواهر و سایر متقاضیان قرار خواهد گرفت.